Profil preventivní

minimální sestavy:

Hematologie: hematokrit

Biochemie: kreatinin, CB, ALB, ALT, GMT, ALP, LIP

Moč: pH, bílkoviny

Trus: parazitologie

kompletní sestavy:

Hematologie: kompletní krevní obraz

Biochemie: urea, kreatinin, Chol, CB, ALB, Glu, BIL, ALT, AST, GMT, ALP, AMS, LIP, CK, P, Ca, Na, K, Cl

Moč: specifická hmotnost, pH, bílkoviny, krev, aceton, cukr, sediment

Trus: parazitologie a chemie (trávení)

 

 

 

 

 

 

 

 

Náš preventivní profilový test je soubor laboratorních vyšetření provedený z několika mililitrů krve, moči a případně stolice vašeho psa či kočky. Dokážeme odhalit skrytá místa onemocnění mnohem dříve, než se očividně projeví. To umožní včasnou léčbu a také zvýší šanci na její úspěšnost její. Váš mazlíček získá šanci na dlouhý život a i vy ušetříte za opožděné léčení s mnohdy nejistým výsledkem.
Názorným příkladem jsou velmi častá onemocnění ledvin, která lze v časném stadiu ovlivnit jen úpravou diety!
Celý systém této objektivní zdravotní kontroly byl prověřen dlouholetou péčí o služební psy ozbrojených složek. Prováděná vyšetření pak jsou kvalitou zpracování totožná s vyšetřeními, jež se běžně provádějí u lidí.
Labvet preventivní profilový test je tak nejvyšším stupněm kontroly zdraví, který můžete vašemu psovi či kočce poskytnout.
Kdy je vhodné test absolvovat? U starších zvířat doporučujeme vyšetření po 6. – 7. roce věku pravidelně jednou za 1-2 roky. U nově nakoupených zvířat Vám můžeme ušetřit peníze za zvíře se skrytými zdravotními vadami, za nákladné léčení a ochránit zdraví Vaší rodiny před přenosnými nemocemi.
Testy jsou vhodné i pro rychle rostoucí štěňata větších plemen. Zkontrolujme vyrovnanost přívodu živin a minerálií důležitých pro dobrý tělesný vývoj a prevenci nenapravitelných poruch vývoje kostry. Tento test označujeme jako „růstový“.
Dalším příkladem mohou být sportovní plemena, kde má být zdravotní kontrola součástí péče k udržení sportovní nebo pracovní výkonnosti.
Ceny testů se pohybují od 500 do 2000 Kč. Vždy záleží na rozsahu požadovaných vyšetřeních po konzultaci s veterinárním lékařem.

 

Objednejte se k nám online
Po kliknutí na rezervace online níže se zobrazí kalendář, kde si můžete vybrat datum a čas návštěvy naší laboratoře, jak vám vyhovuje.
V kalendáři se zobrazují jen volné termíny umožňující objednání online.
Pro objednání mimo uvedené časy nebo sobotu volejte 220 800 465.

rezervace online
Laboratoř:
Bubenské nábřeží 306/13
107 00 Praha 7 - Holešovice
Areál Pražské tržnice - objekt 27

Tel.: 220 800 465, 731 587 248, FB: www.facebook.com/Labvet.cz