Jsme klinická veterinární laboratoř

Pomáháme zvěrolékařům i chovatelům řešit zdravotní problémy jejich pacientů a mazlíčků. Léčíme kožní problémy, pomáháme diabetikům a alergikům. V neposlední řadě cílíme na prevenci.

 

Labvet - veterinární laboratoř Holešovice

Laboratoř vznikla 1. ledna 1967 jako servisní klinická laboratoř sítě ošetřoven pro malá zvířata Městského veterinárního zařízení v Praze se sídlem v Praze - Košířích v budově ošetřovny na Jinonické ulici. V r. 1987 se laboratoř přestěhovala do uvolněných veterinárních laboratoří bývalých Pražských jatek v Holešovicích, čímž získala vůči území Prahy potřebnou centrální pozici. Vznikla tu veterinární biochemická laboratoř a současně parazitologická laboratoř.

Sídlo laboratoře je tedy dnes v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Od r. 1992 zde působila jako soukromá laboratoř pod hlavičkou "Sdružení LABVET". Od července 2017 na její místo nastupuje Labvet.cz, s.r.o.

Odborný tým

MVDr. Hana Prausová, Registrační číslo veterináře: 5291

Absolvovala Vysokou školu veterinární v r. 1992. V laboratořích pracuje od r. 1993. Od r. 1997 působila deset let ve Státním veterinárním ústavu v Liberci v národní referenční laboratoři pro vzteklinu. Od r. 2003 jako vedoucí laboratoře. Od r. 2008 působí v naší laboratoři a současně v Liberci vykonává klinickou praxi. Věnuje se dermatologii, alergologii, v laboratoři garantuje obory bakteriologie, parazitologie, mykologie. Alergologie veterinář Praha.

Jitka Koubková

Má praxi v laboratořích státních veterinárních ústavů od roku 1972. naší laboratoři a specializační atestaci pro klinickou laboratorní diagnostiku. Zajišťuje vyšetření v mikrobiologii a parazitologii.

Bc. Vladimíra Tichá

má praxi od roku 1968 v ošetřovně pro malá zvířata, St. vet. ústavu, naší laboratoři a specializační atestaci pro klinickou laboratorní diagnostiku. Zajišťuje vyšetřování v klinické biochemii a reprodukci.

Ilona Volfová

má praxi od roku 1993 v ošetřovně pro malá zvířata a v naší laboratoři. Zajišťuje vyšetřování v hematologii a klinické chemii.

 

Objednejte se k nám online
Po kliknutí na rezervace online níže se zobrazí kalendář, kde si můžete vybrat datum a čas návštěvy naší laboratoře, jak vám vyhovuje.
V kalendáři se zobrazují jen volné termíny umožňující objednání online.
Pro objednání mimo uvedené časy nebo sobotu volejte 220 800 465.

rezervace online
Laboratoř:
Bubenské nábřeží 306/13
107 00 Praha 7 - Holešovice
Areál Pražské tržnice - objekt 27

Tel.: 220 800 465, 731 587 248, FB: www.facebook.com/Labvet.cz