Historie

Laboratoř vznikla 1. ledna 1967 jako servisní klinická laboratoř sítě ošetřoven pro malá zvířata Městského veterinárního zařízení v Praze se sídlem v Praze - Košířích v budově ošetřovny na Jinonické ulici. V r. 1987 se laboratoř přestěhovala do uvolněných veterinárních laboratoří bývalých Pražských jatek v Holešovicích, čímž získala vůči území Prahy potřebnou centrální pozici.

Sídlo laboratoře je tedy dnes v areálu Pražské tržnice v Holešovicích. Od r. 1992 zde působila jako soukromá laboratoř pod hlavičkou "Sdružení LABVET". Od července 2017 na její místo nastupuje Labvet.cz, s.r.o.


Odborný tým

Odborný tým tvoří 2 veterinární lékaři a 3 veterinární laborantky. Dlouholetá spolupráce týmu je základem výborné souhry a zkušeností.

MVDr. Hana Kinská

Působí v laboratoři od roku 1978. Odborně garantuje obory hematologie, chemie a diabetologie.

MVDr. Petr Vokoun

Působil v laboratorní praxi od roku 1962 a získal. I i II. atestaci pro tuto specializaci. Laboratoř zakládal odborně garantoval obory klinické biochemie, mykologie, parazitologie, reprodukce a alergologie. Od r. 2008 je na zaslouženém odpočinku.

MVDr. Hana Prausová

Pracuje v laboratořích od r. 1993. Působila deset let ve Státním veterinárním ústavu v Liberci v laboratoři vztekliny. Od r. 2008 působí v naší laboratoři a současně se v Liberci věnuje klinické praxi.

Jitka Koubková

Má praxi v laboratořích státních veterinárních ústavů od roku 1972. naší laboratoři a specializační atestaci pro klinickou laboratorní diagnostiku. Zajišťuje vyšetření v mikrobiologii a parazitologii.

Bc. Vladimíra Tichá

má praxi od roku 1968 v ošetřovně pro malá zvířata, St. vet. ústavu, naší laboratoři a specializační atestaci pro klinickou laboratorní diagnostiku. Zajišťuje vyšetřování v klinické biochemii a reprodukci.

Ilona Volfová

má praxi od roku 1993 v ošetřovně pro malá zvířata a v naší laboratoři. Zajišťuje vyšetřování v hematologii a klinické chemii.

 

Objednejte se k nám online
Po kliknutí na rezervace online níže se zobrazí kalendář, kde si můžete vybrat datum a čas návštěvy naší laboratoře, jak vám vyhovuje.
V kalendáři se zobrazují jen volné termíny umožňující objednání online.
Pro objednání mimo uvedené časy nebo sobotu volejte 220 800 465.

rezervace online
Laboratoř:
Bubenské nábřeží 306/13
107 00 Praha 7 - Holešovice
Areál Pražské tržnice - objekt 27

Tel.: 220 800 465, 731 587 248, FB: www.facebook.com/Labvet.cz